جستجو
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
ترجمه رسمی
خدمات آنلاین
خدمات دارالترجمه
دسته‌بندی نشده
راهنمای اسناد مالکیت و محضری
راهنمای اسناد مرتبط با احوال شخصی
راهنمای اسناد و مدارک شرکتها
راهنمای سایر گواهی ها
راهنمای مدارک تحصیلی
ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (2 نفر ستاره داده اند, میانگین ستاره ها: 5٫00 از 5)
Loading...

ترجمه مدارک صادر شده از دانشگاه آزاد اسلامی

ترجمه مدارک صادر شده از دانشگاه آزاد اسلامی

دانشنامه‌های مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و ریز نمرات صادره از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با مهر و امضاء معرفیRelated image  شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی قابل ترجمه در دارالترجمه رسمی البرز تهران و تایید در دادگستری و خارجه هستند. دانشنامه‌های رشته پزشکی و دندان‌پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با مهر و امضاء معرفی شده از سوی دانشگاه مذکور قابل ترجمه و تایید می باشند.

الف) اصل دانشنامه مقاطع کاردانی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای صادر شده از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با مهر و امضاء معرفی شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی و در مورد مدارک جدید فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی با ویژگی‌های امنیتی و ریزنمرات آن با مهر و امضاء معرفی شده آن اداره قابل ترجمه در دارلترجمه رسمی البرز تهران و تایید در دادگستری و خارجه می باشند.

ب) دانشنامه های پزشکی و ریزنمرات صادره شده از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی با مهر و امضاء معرفی شده از سوی واحد علوم پزشکی دانشگاه آزاد و یا ممهور به مهر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قابل ترجمه و تایید هستند.

ج) ریز نمرات فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه اصل دانشنامه قابل ترجمه در دارالترجمه رسمی البرز تهران و تایید در دادگستری و خارجه است.

(Visited 926 times, 1 visits today)